Restylane
RANDEVU TALEP ET

Online Randevu Talebi

Bellaplast Lazer & Estetik Cerrahi Merkezi online randevu talebi sistemi

 

Restylane

Restylane

Cildinizi Yeniden Canlandıran Doğal Bir Güzellik Tedavisi

Eğer görünüşünüzü doğal özlü ve uzun süre kalıcılık sağlayacak bir estetik ürünüyle farklılaştırmak istiyorsanız, RESTYLANE tam size göredir. Eğer daha dolgun dudaklar, daha belirgin yüz hatları veya yumuşatılmış yüz çizgileri istiyorsanız, restylane içinizdeki güzelliği en çabuk ve doğal şekilde görünür kılacaktır. Ayrıca restylane size  esneklik tanır. Örneğin tek bir seans olarak yalnız dudaklarınıza uygulatırken, aynı zamanda çizgilerinizi de yumuşatabilirsiniz. Restylane`i nasıl ve ne zaman istiyorsanız o şekilde kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. Restylane sayesinde görünümünüz, güzelliğiniz her zaman kontrolünüz altında olacaktır. Restylane size bu rahatlığı sağlar.

Anında Güzellik için Doğal bir Seçenek

Restlylane görünümünüzü anında ve doğal bir şekilde farklılaştıran ideal bir yöntemdir. Restylane içeriden hacim ekleyerek çalışan bir uygulamadır. Restylane bir güzellik kremi ya da cerrahi bir girişim değildir.

Restylane anında etki veren bir güzellik lifting ürünüdür.

Doğal İçerik!

Restylane insan bedeninde doğal olarak da var olan berrak, kristal jel görünümlü Hyalüronik asit içerir. Restylane vücutta var olan su ile birleşerek hacim kazanıp cildi nemlendirir ve dolgunlaştırır. Yaşlanmanın etkisi ile ciltteki Hyalüronik asit miktarı da azalır. Basit bir restylane enjeksiyonu ile kaybolan hacmi tekrar kazanmak, görünüşünüzü farklılaştırıp güzelleştirmek, çizgilerinizi yumuşatıp pürüzsüzleştirmek ve kırışıklarınızdan kurtulmak mümkündür.
Restylane doğal ifadenizi bozmadan cildinize hacim kazandırır. Restylane kalıcı değildir. Ve zamanla vücut tarafından absorbe edilir. Bu size bir sonraki tedavi için zaman seçeneği tanır.

Doğal Görünüm

Öğle yemeği tatilinizde restylane uygulamanızı rahatlıkla yaptırıp günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Herhangi bir ön test yaptırmanıza gerek yoktur. Ve etkisini beklemeden anında görebilirsiniz. Ortalama etkisi 6 ay ile 1 yıl arasında değişir. Etki süresi kişiye ve uygulama bölgesine göre değişmektedir.
Restylane 1996’dan beri dünya üzerinde 70 ülkede 2 milyondan fazla kişiye güvenle uygulanmıştır.

Cildiniz sağlığınız için ne kadar önemli ise, Hyalüronik asit de cildiniz için o kadar önemlidir. Cildinizde doğal olarak var olan bu madde, suyu tutarak cildinizi nemlendirir, gerginliğini ve tazeliğini korumasını sağlar.
Yaşlanmaya başlayınca, vücudumuzun Hyalüronik asit üretimi azalır ve cildiniz elastikiyetini ve canlılığını kaybeder. Bu fark genç kadınlarda bile barizdir. Cildin bu doğa kaybını Restylane vital cildinize geri verir.

Sağlıklı Genç Görünümlü Deri

Restylane vital en az sizin kadar doğal olan yeni bir üründür. Cildinizde doğal olarak var olan saf ve berrak kristal jel görünümlü Hyalüronik asit parkülerinin eşidir. Derinin hemen altına enjekte edildiğinde, cildi sıkılaştırır ve taze bir canlılık daha genç ve sağlıklı bir görünüm verir. Herhangi bir ön test yaptırmanız gerekmez, uygulama 15–20 dakikada tamamlanır.

Yüzünüzü Görünümünü Canlandırır

Restylane canlandırıcı gençleştirici etkisi o denli etkilidir ki sadece uygulamak yetmeyecektir. Boynunuz dekolteniz ve elleriniz gibi genç bir görünüm için çok önemli  olan bölgelerinizde de aynı etkiyi yakalayabilirsiniz.

Genç görün, daha güvenli hisset

Restylane, tüm cildinize hatta uygulama yapılmayan bölgelerinize bile sirayet edecek bir canlılık verecektir. Daha genç ve sağlıklı görünmenin ötesinde, kendinizi daha genç ve daha güvenli hissedeceksiniz. Sokağa çıkmaya, arkadaşlarınızla daha sık buluşmaya ve hayattan daha çok keyif almaya başlayacaksınız. Ayrıca yeni enerjiniz ve canlılığınız iş yerinde de kendini gösterecektir.