Tri Active (Lazerdermoloji)
RANDEVU TALEP ET

Online Randevu Talebi

Bellaplast Lazer & Estetik Cerrahi Merkezi online randevu talebi sistemi

 

Tri Active (Lazerdermoloji)

Tri Active (Lazerdermoloji)

Özellikle yağ ve bağ dokusu üzerinde etkili olan üç farklı metodun kombinasyonuyla toksin atılımını, sıvı birikiminin önlenmesini, selülitin giderilmesini, cildin sıkıştırılması ve elastikiyetinin artırılmasını sağlayan bir uygulamadır. Yağ birikimlerinin azalmasında ve yağ dokusunun deri altında doğru dağılımının sağlanmasında etkili sonuçlar verir.

Lokal soğutma ve ritmik dermodinamik masaj lenf drenajini artırarak ödem azaltıcı etki yaparken, derin lazer uyarısıyla mikro sirkülasyon arttırılmış olur.
Dokular daha fazla oksijenlenir ve kısa sürede selülit tablosu hızla geriler, cilt çok daha pürüzsüz görünmeye başlar. Sadece vücutta değil, uygulama başlığı değiştirilerek yüzde de kullanılan bu sistem, hücre yenileyici etkisiyle ince kırışıklıkların yok olmasını, cildin eski güzelliğine ve elastikiyetine kavuşmasını da sağlar. Haftada iki-üç kez tekrarlanarak toplam 15 – 20 seans uygulanır.

Sistem Özellikleri

Lokalize edilmiş (bölgesel) masaj ile lenfatik drenaj ve şekillendirme sağlanır.
Lokalize edilmiş (bölgesel) soğutma sistemi ile ödemi çözer.
Altı adet lazer diod,
Mikrovaskülarizasyonu arttırır ve dolaşımı düzenleyerek,
Lenfatik drenaja destek verir.

Kullanım Kolaylıkları

Daha fazla hasta rahatlığı
Otomatik vakum özelliğine ve başlık içine yerleştirilmiş rahatlatıcı tekerleklere sahip kullanımı kolay başlıklar.
Üçlü etki, aynı anda çoklu bölge çalışmasını hedefler.

Tedavi Uygulama Rahatlığı

Seansların tekrarlanabilirlik standardı.
Haftada 3 veya 2 seans
Toplam seans sayısı; 6 haftada 14 seans ( 3+3+2+2+2+2 ) programına göre seans sayısı, zamanı az veya tatil programı olan elverişli hastalarda haftada 3` e kadar çıkarılabilir.

HEDEF: Mükemmel bir görünüş

Tri-active, cildinizi normal bir denge kazandırma işlevine sahip üç farklı yöntemin bir araya gelmesi sonucu oluşturulan DEKA` nın yeni teknolojisinin ürünüdür. Bu tedavi, bölgesel bir soğutma sisteminin, ritmik masajın ve derin lazer uyarıcıların etkilerini birleştirerek selülit görüntüsünü çarpıcı bir şekilde azaltmak için tasarlanmıştır.

TRIACTIVE SELÜLİTE KARŞI ÜÇ MİSLİ ETKİ

Bu ileri teknoloji kullanılarak geliştirilen ürün, selülitle savaşmak için kolay bir yöntemdir. Özel başlıklar, hem küçük, hem de büyük alanların kolaylıkla tedavi edilmesini sağlayan ergonomik bir tasarıma sahiptir. Tri-Active sistemi, selülit tedavisine ve yağ depolarının azaltılmasına olumlu bir klinik yanıt sunarken liposuction için de destek terapisi sağlar. Tüm farklı vücut tiplerini tedavi etmek için geliştirilen Dermodinamik yöntem, selülitlerde, çizgilerde ve plikometride klinik açıdan tatmin edici düzeyde azalma ve cildin elastikliğinde artış sağlar. Bu sonuçlar bir termografik resim kullanılarak gözle görülebilir.

Teknik Özellikler

“Vücut” Başlığı;
Ayarlanabilir ritmik vakumlama,
Motorsuz tekerlekler,
Vakum yapmak istediğiniz bölgeye göre iki farklı başlık şekli (Dikdörtgen ve Oval)
6 adet lazer diod @ 808 nm,
her biri 1 W Lokalize edilmiş ( Bölgesel) soğutma.

Yüz Başlığı

Ritmik vakumlama,
Motorsuz tekerlekler,
1 adet lazer diod 800 nm,
1 W 9 nfarklı tip,
Mikroişlemcili kontrol LCD ekran hoş ergonomik dizayn.

Teknik Bilgiler

Lazer türü yarı iletken
Dalga boyu 808
Güç 6×1 W (üst sınır)
Bölgesel soğutma sistemi 20 C (alt sınırı)
Alış sistemi frekans 0.1 -5 Hz- çalışma döngüsü 10 – % 80
Elektrik kaynağı 230 Vac – 3 A (üst sınır) 50/60 Hz
Boyutlar 120 cm (47″) (Y)-48cm (19″) (G) – 60 cm (24″) (D)
Ağırlık 40 kg (88 Ib)

Her yaşta ışık saçan bir görüntü. Dermodinamik dünya çapında benzersiz bir tedavidir.
Tri-active` in özel yenilikçi işlevi, cildinize ışıltılı bir güzellik kazandırır. Yalnızca birçok hassas dokunuşla, Tri-active hücre yenilemesini harekete geçirerek deri yüzeyini gözle görülebilir bir şekilde iyileştirir ve cildinizi güzelleştirir. Yüzünüzdeki çizgiler belirsizleşir ve küçük kırışıklıklar kaybolur. Cildiniz ipek gibi yumuşacık, pürüzsüz ve parlak olarak yeniden önceki güzelliğine kavuşur. İster loş ışıkta, ister aydınlıkta mükemmel bir dokunuşa ve görünüşe sahip olur.

Temel Uygulamalar

  • Cilt germe
  • Düzgünleştirme
  • Elastiğini arttırma
  • Toksinleri ve sıvı tutulmasını giderme
  • Selüliti en az düzeye indirme
  • Liposuction sonrası sıkılaştırma, şekillendirme

Harika bir yüz

Kırışıkların kaybolması ve ciltteki yoğun gevşeme hareketi yüzünüzün yeniden şekillenmesine yardımcı olur. Face-tips özelliğinin geniş bir bölge üzerinde etkili olması sayesinde, boyun hizasından boğazınıza, ağız kenarlarından göz çevresine kadar fark edilecek bir yüz gerdirme hareketi.

Cildinize yeni bir ton

Kolajen yapılarını harekete geçirme, yoğun masaj etkisi ve lazerle sağlanan oksijen alma özellikleri sayesinde, cildiniz taze bir parlaklıkla, daha duru ve dengeli bir görünüm kazanacak.